http://www.precel24.e-biznes.org/

Przedłużanie i uzupełnianie rzęs.

Piekne rzęsy - urok spojrzenia.

W ostatnim czasie bardzo popularne wśród pań stało się przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Najchętniej wybieraną techniką jest metoda przedłużania rzęs 1:1.  Przedłużanie rzęs to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów upiększających. Dzieki temu zabiegowi nasze rzęsy staną się dłuższe a spojrzenie nabierze wyrazistości. Posiadaczki syntetycznych, jedwabnych bądź silikonowych rzęs nie muszą się zmagać z codziennym malowaniem oka tuszem.

Zabiegi kosmetyczne - przedłużania rzęs doskonale sprawdza się latem. Podczas sezonu urlopowego, przebywając nad morzem, jeziorem czy w górach nie musimy się martwic o codzienny makijaż. Nie musimy również malować oczu znacznie upraszcza i eliminuje nieestetyczne smugi na policzkach po kąpieli np w basenie. Zawsze też wyglądamy atrakcyjnie.

Zabieg przedłużania rzęs polecany jest głównie kobietom, które z różnych powodów nie potrafią zrezygnować z wykonania codziennego makijażu. A przecież skóra tez potrzebuje oddechu i na urlopie dobrze jest poddać ją delikatnemu działaniu promieni słonecznych i zrezygnować choć na tydzień z nakładania podkładu. Dopełnieniem takiej zdrowej, lekkiej opalenizny będą piękne, naturalne rzęsy, które możesz wykonać w naszym gabinecie. Stosujemy metodę 1: 1 , która polega na doklejaniu sztucznej rzęsy do każdej rzęsy naturalnej. Tym sposobem uzyskujemy naturalny efekt pięknych gęstych rzęs, eliminując w zupełności efekt sztuczności jaki często towarzyszy temu zabiegowi. Umiejętnie dobrana długość, skręt oraz materiał , z którego zrobione sa rzęsy pozwoli przez długi czas cieszyć się wygodą i atrakcyjnie wyglądającym spojrzeniem. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem niedrogim i warto się na niego wybrać. Czas takiego zabiegu to 2-3 godziny ale efekt jest natychmiastowy.

przedłużanie rzęs - Kielce