http://www.precel24.e-biznes.org/

Przebarwienia na skórze ramion, dłoni oraz na twarzy.

Lato to czas kiedy lubimy się opalać i spędzać dużo czasu nad wodą. Ostatnio jednak słońce nie jest dla nas zbyt przyjazne gdyż emituje zbyt dużą ilość promieni UVA i UVB. Nasza skóra, w obronie przed tym szkodliwym promieniowaniem, wytwarza barwnik skórny tzw. melaninę, która gromadząc się w skórze tworzy efekt opalenizny. Zdarza się jednak, że komorki produkujące melaninę, czyli melanocyty, "głupieją" od nadmiaru promieni słonecznych i wytwarzają ten barwnik nieprawidłowo - i tak powstają przebarwienia a właściwie większość przebarwień ponieważ zmiany barwnikowe mogą być również przyczyną chorób, stosowania kosmetyków czy leków.
W zależności od rodzaju zmian skórnych, z jakimi mamy do czynienia, ich usuniecia może być łatwe, trudne bądź nawet niemożliwe. Więcej na temat przebarwień można przeczytać tutaj rozjaśnianie przebarwień Kielce . Zanim zaczniemy sami działać warto zgłębić temat żeby nie narobić większych szkód tym bardziej, że skóra twarzy, ramion czy dłoni to przecież nasza wizytówka.
Są oczywiście bezpieczne sposoby na rozjaśnienie przebarwień oparte o metody domowe. Chyba najbardziej znanymi i popularnymi są : sok z cytryny, sok z ogórka czy nawet z arbuza. Kiedy jednak nie mamy odpowiedniej receptury, nie wiemy do końca jak się za to zabrać, udajmy się do dobrego salonu kosmetycznego i spytajmy kosmetyczkę o radę.
Czasami wystarczy jedna - dwie wizyty aby pozbyć się naszego problemu. Nie ryzykujmy więc bo skórę mamy jedną i musi nam ona starczyć na całe życie.
Zabiegi najczęściej stosowane w gabinetach kosmetycznych w celu usuwania przebarwień :

  • mikrodermabrazja

  • peeling ziołowy

  • peeling chemiczny

  • laseroterapia

  • krioterapia

  • zabieg cosmelan

Nowością jest ostatnio peeling ziołowy Jadwiga będący świetną alternatywą dla kwasów. Peeling ziołowy w Kielcach jest już dostępny w kilku gabinetach, choć nie jest jeszcze zbyt dobrze znany. warto go jednak wypróbować gdyż jest on oparty wyłącznie na kompozycji ziołowej opracowanej wg polskiej receptury mgr Jadwigi Użyczyn.