http://www.precel24.e-biznes.org/

Wiosenny masaż dla pary.

Masaż dla dwóch osób.


Masaż w okresie wiosennego przesilenia może być skuteczną i właściwą pomocą kiedy bolą nas mięśnie, stawy czy sam kręgosłup.


Wiosna to okres kiedy nasze organizmy są osłabione. Zmiany frontów atmosferycznych, ciśnienia czy wilgotności powietrza bardzo daje się we znaki większości z nas. Branie leków nie jest tu rozwiązaniem ponieważ lecząc ból stawów czy mięśni niszczymy żołądek i wątrobę. Idealnym rozwiązaniem są zabiegi fizykoterapeutyczne i masaż – czyli ogólnie pojęta fizjoterapia.

Dzięki takiej formie leczenia unikniemy łykania tabletek i oszczędzimy nasz układ trawienny. Jeśli mamy poważne bóle mięśniowo-stawowe powinniśmy oczywiści najpierw udać się do lekarza. Jeśli natomiast nie są one spowodowane poważnym schorzeniami często wystarcza wizyta w gabinecie masaż czy fizjoterapii i np. sam masaż pleców aby poczuć się lepiej.

Masaż dla pary, często określany jako masaż dla dwóch osób, jest najpopularniejszą formą masażu, która daje mozliwość bycia razem i jednoczesne korzystanie z zabiegu.
Krótki wywiad, przeprowadzony przez nasz zespół, powie nam co będzie dla nas najlepsze. Jeśli jest to możliwe to korzystajmy z zabiegów, które niosą pomoc.

Tabletka, wbrew pozorom i pokazywanym reklamom, nie jest „inteligentna” i nie usunie skrzywienia kręgosłupa i nie odżywi osłabionych czy „przyblokowanych” mięśni.

Masaż dla dwóch osób w Kielcach