http://www.precel24.e-biznes.org/

Henna dużo lepsza i trwalsza niż makijaż

Witajcie znowu na mojej stronie.  Dziś kilka słów o zabiegu barwienia brwi i rzęs henną. Właściwie to chcę Was nakłonić do wypróbowania tego zabiegu w moim salonie kosmetycznym. Żeby nie przedłużać, bo każda kobieta ma zawsze na głowie multum spraw, przedstawiam Wam pomysł nie do odrzucenia.
I oto moja propozycja :

Farbowanie brwi i rzęs henną z darmo !

Drogie Panie, wiem jak to wygląda ale to prawda. Henna to taka "farba" roślinna, którą możemy śmiało użyć do pomalowania naszych rzęs, brwi czy nawet do włosów. Wiadomo nie od dziś, że chyba duża ilość nas chciałaby porzucić codzienny denerwujący makijaż i postawić na wygodę oraz naturalny wygląd naszej twarzy i oprawy oczu. Nie zawsze chce nam się codziennie bawić z tuszem do rzęs przed lusterkiem szczególnie wtedy gdy się spieszymy do pracy. Reasumując zapraszam Was do mojego gabinetu na którykolwiek wybrany, z mojej oferty, zabieg a koloryzację brwi i rzęs henną otrzymacie GRATIS. Tak - własnie gratis. To taka promocja 1+1

Osobiście uwazam, że henna brwi i rzęs to naprawdę świetna sprawa. Efekt po takim zabiegu wynosi około trzy tygodnie. To całe trzy tygodnie bez malowania oczu, bez zmywania a mimo wszystko posiadających swój niezaprzeczalny urok. Ponieważ sama to stosuję śmiało mogę polecić i Wam. Pamiętajcie, że jest to zabieg, który nic nie kosztuje.

Moja propozycja jest ważna od wtorku czyli 22-go września aż do jej wyczerpania - czyli do dnia, kiedy zostanie zapisana ostatnia osoba. Promocja poświęcona jest dla pierwszych dwudziestu kobiet, pań, osób czy dziewczyn, które dodzwonią się do nas i umówią się na wizytę. To bardzo proste. Dzwonisz, umawiasz się np. na mikrodermabrazję a hennę brwi i rzęs dostajesz w pakiecie za darmo.

Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają podaję nasz adres :

Studio Kosmetyki i Modelowania Sylwetki
ul. Warszawska 143a
25-547 Kielce
tel. 789 035 775

Więcej informacji na temat samej henny oraz jej zastosowań, przeciwwskazań czy rodzajów znajdziesz klikając w ten odnośnik henna Kielce