http://www.precel24.e-biznes.org/
dermapen

Dermapen.

Niewielki pen z igiełkami.


dermapen

Skóra kobiet zaczyna się szybciej starzeć niż u mężczyzn. Dzieje się tak dlatego, że jest cieńsza z czego wynika to, że kobiety wcześniej zauważają u siebie zmarszczki.

Zazwyczaj są to drobne zmarszczki, które z czasem przeradzają się w głębsze, bardziej widoczne, a z czasem skóra kobiet zaczyna się szybciej starzeć. I tutaj na ratunek przychodzi mezoterapia mikroigłowa. W połączeniu z odpowiednim zabiegiem kosmetycznym potrafi naprawdę zdziałać cuda na skórze i sprawić że poczujemy się znowu 15 lat młodziej.

Mezoterapie mikroigłową można wykonywać przy pomocy urządzenia które nazywa się dermapen.

Jest to urządzenie, które swoim wyglądem przypomina gruby długopis i jest wyposażone w kilka bardzo cienkich jednorazowych igieł. Podczas pracy z urządzeniem, skóra zostaje nakłuta. Są to mikronakłucia, które nie powodują dyskomfortu, nie powodują również zmacznego przerwania ciągłości naskórka.

Podczas zabiegu dermapenem klient nie odczuwa tak dużego dyskomfortu jak podczas na przykład terapii igłowej. Skóra twarzy po zabiegu mezoterapii mikroigłowej bardzo szybko się regeneruje i dochodzi do siebie. Zaczerwienienie, które ustępuje już w kilka godzin po zabiegu nie stanowi przeszkody aby uczestniczyć normalnie w życiu codziennym.

Jak działa dermapen?

Otóż działanie jego jest bardzo proste i można je porównać do niezbyt przyjemnego incydentu jakim jest skaleczenie się na przykład w palec. Podaję ten przykład po to aby krótko wyjaśnić co dzieje się w skórze, absolutnie nie dlatego żeby porównywać obydwa zdarzenia czy procesy.

Otóż jeśli skóra zostanie w jaki sposób uszkodzona, dostaję automatycznie sygnał do regeneracji. Zachodzi w niej tysiące procesów, które mają za zadanie doprowadzić aby się zagoiła. proces gojenia się skóry to nic innego jak wytwarzanie nowych komórek oraz namnażanie kolagenu i elastyny. To samo dzieje się w skórze podczas zabiegu jakim jest dermapen. Skóra się odnawia. Dermapen lub inaczej mezoterapię mikroigłową z powodzeniem można stosować przy różnych problemach skórnych jak i w procesie starzenia się skóry. Zmarszczki, wiotkość, zaburzony owal twarzy, przebarwienia to tylko niektóre z problemów z którymi świetnie upora się dermapen. można go stosować na skórę ciała również przy rozstępach oraz cellulicie z zastosowaniem dodatkowo odpowiednich preparatów. Zabiegi przy pomocy dermapena należy wykonywać w serii. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 7 lub 10 dni. to taki optymalny okres przy zaawansowanych problemach skórnych. Zabiegi dermapenem w Kielcach wykonujemy w naszym gabinecie i łączymy je zabiegiem pielęgnacyjnym Essenté. Po serii zabiegów skóra jest nie do poznania, co potwierdzają tylko w pełni zadowolone klientki, która korzystają z tych zabiegów.

dermapen